FAIL (the browser should render some flash content, not this).

TEKELİ PLASTİK TARSUS 1969 yılında kurulan tekeli plastik o günden beri plastik sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamızda 1 adet üretim tesisi ve 2 adet fabrika satış mağazası bulunmaktadır.

foto galeri

1995 yılından beri damla sulama ve yağmurlama ekipmanları üzerine uzmanlaşmıştır. Kendi üretimimiz olan Yağmur Kangal boruların yanı sıra Hüseyin Can filtre sistemlerinin tamamını kendi tesislerimizde üretmekteyiz. Üretimini yaptığımız ürünlerin tamamı 2 yıl garantili olup tarımsal şartlar gözönünde bulundurularak imal edilmektedirler. Aynı zamanda tarımsal sulamada kullanılan tüm ürünlerin hepsini firmamız bünyesinde bulabilrisiniz. İmalatı ve satışını yaptığımız ürünlerin tamamında yüksek kaliteyi ön planda tutan firmamız geçmişten gelen tecrübe ile geleceğin teknolojisini bir araya getirerek Çukurova çiftçisine kaliteli hizmet vermeyi kendisine prensip edinmiştir.

Kalite Politikamız .

-Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini
en üst düzeye çıkarmak,

-Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

-Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,

Yönetim Politikamız .

-Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,

-Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti,


-İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

 

 • Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.
   
  Yönetim, hedefleri tespit eder ve kalite politikalarının uygulanması ve geliştirilmesi için planlama yapar ve gerekli desteği sağlar.
   
  “KALİTE” bir yaşam tarzıdır. “KALİTE” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. “KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.
   
  Ar/Ge ve Ürün Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin ürünler tasarlamaktır.
   
  İmalatta hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.
   
  Teknik Destek ve Servis Hizmetlerinin zamanında ve kusursuz olarak verilmesi “KALİTE” anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.